Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сутички у Львівській міськраді: Садовий звинувачує БПП, там заперечують
30 Травня, 07:20

Сутички у Львівській міськраді: Садовий звинувачує БПП, там заперечують

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що за організацією бійки у львівській ратуші стоять представники партії «Блоку Петра Порошенка» у Львові.

Про це він написав у Facebook.

«Я попереджав головного правоохоронця області, що за анонсованими пікетами Ратуші стоїть банальний криміналітет і місцеві бариги, які хочуть грабувати місто. Сьогоднішні події – наслідок ігнорування очевидних фактів. Сьогодні в Києві спілкувався з керівником МВС Арсеном Аваковим та керівництвом поліції. Вони поінформовані, що відбувається в місті. Очікую конкретних дій. Я дуже сподіваюсь, що і в цій абсолютно дикій ситуації, яка зараз відбувається у Львові (обливання фарбою людей, побиття і напади з ножами на працівників Ратуші) і за якою стоять представники партії БПП у Львові…», – написав Садовий.

Керівник фракції БПП у Львівській міській раді Петро Адамик спростував слова Садового.

«Не можу не відреагувати на чергову брехню Андрія Садового, яку на жаль поширили, в тому числі – поважні медіа. У своєму дописі він посилається на якихось «бариг», які вчинили бійку в міській раді сьогодні. Туди ж він для чогось (відомо для чого) приплітає і БПП. Звертаюсь до вас Андрію Івановичу не як ефемерне БПП, а як керівник фракції Блоку Петра Порошенка у Львівській міській раді. Дуже зручно, з київських партійних офісів коментувати події у Львові. Якби до львів’ян сьогодні вийшли б ви, а не помічники, заступники і т.д. то такої ситуації можна б було уникнути. Ви зробили заручниками своїх амбіцій і працівників міської ради, і всіх львів’ян. Знайома тактика, коли попереду вас ідуть жінки ( добре що не діти) чи не так ?? Як керівник фракції офіційно і відповідально заявляю що БПП жодним чином не причетна до бійки в міській раді. Всі звинувачення щодо БПП – відверта та цинічна брехня. Я і мої колеги засуджуємо використання насилля при вирішенні будь-яких суперечок. Водночас з сумом констатую, що тактика Садового, побудована на брехні, маніпуляціях та грі у «велику політику» і стала основним призвідником такої ситуації. П.с: Якщо ви, Андрій Іванович з відповідальністю ставитесь своїх слів щодо причетності БПП до цих подій, зверніться в поліцію і там назвіть прізвища представників партії і наведіть докази їх причетності. Тоді це було б відповідально. От тільки у мене є в цьому великі сумніви(. Лицемірство Вам ім’я, Андрій Іванович!”, – написав Адамик.

Тим часом, керівника департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка госпіталізували із травмою селезінки після побиття активістами. Про це повідомила керівник прес-служби міськради Христина Процак.

 

Фото: Сайт Львівської міської ради

Схожі новини