Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сувора конспірація і тільки «перевірені» клієнти: на Мостищині викрили гральний заклад
11 Січня, 17:34

Сувора конспірація і тільки «перевірені» клієнти: на Мостищині викрили гральний заклад

У Мостиськах днями викрили заклад, в якому можна було грати в азартні ігри, робити грошові ставки та отримувати виграшні кошти. Організували такий бізнес двоє мешканців Мостиського району віком 37 та 45 років, розповідають у поліції.

Функціонування «салону» провадилось з дотриманням режиму суворої конспірації. Доступ до ігор могли отримати лише перевірені «клієнти». До забезпечення роботи закладу організатори залучили трьох мешканок району віком 20, 21 та 23 років. Жінки виконували ролі адміністратора, касира та менеджера.

photo-2021-01-06-13-23-31

Викрили організаторів грального бізнесу не тільки на Мостищині, а й у Львові. Перевірені клієнти отримували можливість робити ставки та отримувати грошові виграші в онлайн-казино. До забезпечення роботи закладу організатор залучив п’ятьох мешканок Львова та області віком від 39 до 56 років, які мали чітко розподілені між собою обов’язки.

Правоохоронці вилучили комп’ютери з інстальованим програмним забезпеченням, монітори, чорнові записи, мережеве обладнання та системи відеонагляду, а також готівкові кошти, виручені від незаконної діяльності.

 

Схожі новини