Святкуємо 30-ту річницю Незалежності України разом: Львівська філармонія запрошує на події | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Святкуємо 30-ту річницю Незалежності України разом: Львівська філармонія запрошує на події
21 Серпня, 13:21

Святкуємо 30-ту річницю Незалежності України разом: Львівська філармонія запрошує на події

24 серпня 2021 року Україна відзначатиме 30-ту річницю Незалежності. Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика долучається до святкувань та підготувала святкові події.

Відсвяткувати Незалежність у творчому колі однодумців запрошує 22 серпня о 19:00 Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок».

У події «Зоря України» також візьмуть участь Богдан Стельмах, Ірина Фаріон, Орест Цимбала, Софія Федина, Олесь Дяк та молода генерація солістів – Наталя Кончаківська, Дмитро Янівський, Вікторія Сивоус, Софія Погоріло, Божена Матвіїв, Зоряна Коновалець. У їх виконанні звучатимуть українські патріотичні пісні, авторська поезія і пісні на слова легендарної Ольги Ільків з проєкту «Повстанське танго».

23 серпня о 18:30 просто неба біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні відбудеться концерт Духової капели Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під орудою Тараса Ленька. У їх виконанні почуємо композиції українських митців.

24 серпня о 17:00, у День Незалежності України, на Площі Музейній 1 (біля Домініканського собору), відбудеться концерт камерного складу Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, який виступить під батутою Сергія Хоровця. У програмі – твори сучасних українських композиторів. Ці дві події відбудуться у рамках проєкту «Музика ПростоНеба» у співпраці Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика, Департаменту культури ЛОДА та Львівської міської ради.

Також 24 серпня о 18:30 у селі Великі Грибовичі Львівського району відбудеться святковий концерт солістів Львівської національної філармонії ім. М. Скорика з концертною святковою естрадною програмою «Пісенне древо України». До програми увійдуть кращі пісні за роки Незалежності України.

Особливою стане подія «Присвята 30-річчю Незалежності України», що відбудеться 24 серпня о 19:00 в у духовному серці Львова – у Соборі святого Юра. У виконанні оркестру «Віртуози Львова», квартету бандуристок «Львів’янки» та дуету «Бандурна розмова» звучатиме українська музика різних епох. Подія відбудеться в рамках VIII Міжнародного музичного фестивалю «Музика в старому Львові».

Детальна інформація про події на офіційному сайті Львівської національної філармонії: https://philharmonia.lviv.ua/events/ Прес-служба Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика

 

Відео