Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Святкуймо так, щоб не вкоротити комусь життя на землі»: львівські священники закликають відзначати Великдень безпечно
01 Травня, 12:43

«Святкуймо так, щоб не вкоротити комусь життя на землі»: львівські священники закликають відзначати Великдень безпечно

Львівські священники звертаються до своїх вірян, аби вони під час Великодніх свят не забували про пандемію коронавірусу. Просять усіх дотримуватися встановлених карантинних правил та обмежень.

«Ми як християни маємо поводитись так, щоб не нашкодити ні собі, ні іншим. Дуже важливо, щоб нам, християнам, які приходимо до святої Плащаниці, було достатньо невеличкого поклону головою перед Плащаницею, щоби побути з Христом, який віддав своє життя заради нас і який лежить у гробі, не доторкаючись, не цілуючи. Як важливо сьогодні пам’ятати про дотримання дистанції у храмі задля того, щоби пошанувати ту іншу особу, яка є переді мною», – зазначив отець Павло Дроздяк з із Архикатедрального собору святого Юра.

Він додав, що освячення пасок відбувається на парафіяльних подвір’ях у суботу і триває упродовж усього дня – від ранку і до вечора. Таким чином священники сподіваються зменшити скупчення вірян, які приходять з великодніми кошиками. Якщо ж священники будуть бачити, що кількість парафіян збільшується, то проситимуть розходитися на більші площі, поза межами церковних територій.

У сам Великдень отець Дроздяк закликав молитися безпечно. Відзначив, що сила молитви однакова, коли віряни перебувають як у храмі, так і на вулиці.

«Дуже важливо пам’ятати, що маємо молитися безпечно. І це моління може відбуватися на свіжому повітрі на церковному подвір’ї для того, щоби не скупчуватися у церкві, щоби дотримуватися цієї мінімальної дистанції один від одного. Святкування Великодня полягає не в тому, що я можу і роблю все, що хочу, а у великій пошані один до одного, бо за кожного з нас Христос віддав своє життя, перетерпів страшні муки і страждання, і воскрес, даруючи всім нам життя вічне. Тому святкуймо так, щоб не вкоротити комусь цього дочасного життя на землі, вживаймо всіх заходів безпеки», – додав отець Павло Дроздяк.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини