Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Свідоцтво про народження тепер буде у додатку “Дія”
24 Вересня, 09:14

Свідоцтво про народження тепер буде у додатку “Дія”

Кабінет Міністрів схвалив постанову, згідно з якою впроваджують цифрове свідоцтво про народження дітей віком до 14 років. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

«Раніше свідоцтво про народження було лише в паперовому вигляді. Відтепер документ також відображатиметься в мобільному застосунку «Дія» в обох батьків», – каже віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, разом зі свідоцтвом також відображатиметься і актуальна прописка дитини. Так, електронне свідоцтво про народження має таку ж юридичну силу, що й паперове.

Ухвалена постанова визначає порядок замовлення, формування, пред’явлення та встановлення достовірності е-свідоцтва про народження. Також постановою визначено можливість передавання цифрового свідоцтва про народження у вигляді електронних копій.

Скоро Мінцифри запустить бета-тестування електронного свідоцтва про народження в мобільному застосунку «Дія».

Нагадаємо, на Львівщині також пропонують перенести у додаток “Дія” квартирну чергу для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Наша область може стати пілотною областю, де це реалізують.

Схожі новини