Світла менше, а платіжки ті ж: у Львівобленерго пояснили причину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Світла менше, а платіжки ті ж: у Львівобленерго пояснили причину
30 Січня, 18:00

Світла менше, а платіжки ті ж: у Львівобленерго пояснили причину

Від початку масових обстрілів та застосування графіків відімкнення електроенергії споживання електричної енергії на Львівщині зменшилось лише від 10 до 20 відсотків. У Львівобленерго пояснили, чому суми у платіжках людей не зменшились або зменшились несуттєво.

“Після відключень, коли є світло, споживачі максимально використовують електроенергію, вмикають всі енергозатратні прилади, незважаючи на прохання енергетиків зменшити споживання”, – кажуть енергетики.

Крім того, деякі енергозатратні прилади, як от бойлери та холодильники, у перші години після відновлення споживають більше електричної енергії, ніж у стабільному робочому режимі.

Також через холодну погоду і відповідно низьку температуру вдома люди догрівають помешкання електричними обігрівачами в час, коли подають електроенергію.

“Значні витрати електроенергії спричиняють залишені на зарядку в нічний час акумулятори або інші альтернативні потужні джерела живлення, а також ліхтарі, повербанки. Таким чином загальний обсяг споживання у більшості помешкань не змінився, відповідно не змінився і розмір рахунків”.

Тож енергетики продовжують закликати не користуватись без потреби потужними енергоприладами, а особливо одразу після подачі електроенергії, а також у пікові години: вранці (7:00-11:00) та ввечері (17:00-23:00).

  • 0
  • 282
Відео