Світла не буде, бо війна: в селі на Старосамбірщині мешканці потерпають від темряви | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Світла не буде, бо війна: в селі на Старосамбірщині мешканці потерпають від темряви
23 Березня, 13:20
logo-black

Світла не буде, бо війна: в селі на Старосамбірщині мешканці потерпають від темряви

На Старосамбірщині в селі Бачина є вулиця, де проживає близько 35 людей і де ніколи не було вуличного освітлення. Мешканці з 2018 року просять у КП «Міське виробниче управління житлово-комунального господарства» виправити ситуацію. Як розповів LMN житель села пан Юрій, звертались також до місцевої влади та Уряду, але все марно.

«В нашому населеному пункті селі Бачина на вулиці Центральна ніколи не було світла. Комунальники розділили мережу та пустили світло окремими лініями. Вирішили так зекономити. Тому з 2018 року ми просимо його все ж провести світло, адже більшість наших мешканців – літні люди. І часто коли викликаємо “швидку” вночі, медик не може в темряві зорієнтуватись. На поміч приходять сусіди, які підсвічують дорогу ліхтариком або ж вмикають зовнішнє освітлення на будинках. Я звертався до комунальної служби. На робочий номер телефона до них не можливо додзвонитись, а на підприємстві директора ніколи немає на місці. Також звертався і до голови округу. Пів року тому комунальники проводили ремонт з освітлення інших вулиць, але нам світла не провели. Пообіцяли зробити з кінця лютого-початок березня. Але так нічого і не почали. Подавав звернення і до Урядового контакт-центру. Всі «годують обіцянками», повідомив Юрій.

А от староста каже, що освітлення цієї вулиці – комфорт людей, який можна відкласти під час війни.

«На вулиці Центральній знаходиться 6 домогосподарств. Осінню ми вже поставили там 2 додаткові стовпи. Початок покладено. В нас війна, люди хочуть комфорту, коли наші хлопці сидять в окопах. Старосамбірська громада не є такою забезпеченою. Всі гроші в першу чергу йдуть на фронт. Тут (ред.- в тилу) вже можемо потерпіти. Я пояснював тим людям, що якщо стовпи вже поставили, то світло буде. Проплатити проведення світла має Старосамбірська міська рада», – пояснює LMN Зиновій Припін, староста Торчиновицького старостинського округу.

Однак, коли це може статися він спрогнозувати не зміг. 

User Image
Олена Лещенко
Відео