Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Світлий промінчик добра”: померла відома іконописиця з Дрогобича Тетяна Думан
29 Жовтня, 10:09
logo-black

“Світлий промінчик добра”: померла відома іконописиця з Дрогобича Тетяна Думан

Сьогодні вночі не стало відомої дрогобицької художниці, іконописиці Тетяни Думан-Скоп. Про це повідомила сестра Тетяни Василина Думан. Сотні користувачів соціальних мереж висловлюють родині співчуття, зауважуючи, що Тетяна була надзвичайно світлою і доброю людиною.

“О 4:30 померла наша Таня. Якщо ви хотіли якось нам допомогти – перекажіть кошти на кисневі апарати. Моя дівчинка пішла до коханого Господа. Нам уже нічого не треба”, – написала Василина.

39-річна Тетяна Думан захворіла наприкінці минулого року. Обстеження показало пухлину мозку. Подальші аналізи підтвердили, що це гліосаркома. Відтоді художниця-волонтерка вела боротьбу за своє здоров’я та життя.

Останні кілька днів Тетяна перебувала у військовому госпіталі. Її сестра повідомляла, що ці кілька днів є вирішальними.

“Ще критично важливим є цей тиждень. Таня має зреагувати на протинабрякову терапію. І тоді її переведуть в онкологію наступного понеділка і почнуть лікування. Тобто, цей тиждень вирішальний”, – писала Василина у понеділок.

Нагадаємо, Тетяна Думан разом із чоловіком Левком Скопом впродовж російсько-української війни малювали ікони та продавали їх. Так художники на потреби військових зібрали понад 3 млн грн.

 

Схожі новини