Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Світовий банк та МВФ дадуть Україні 4 млрд доларів
02 Березня, 01:17

Світовий банк та МВФ дадуть Україні 4 млрд доларів

Україна вже незабаром може отримати чергову допомогу від Світового банку та МВФ. За повідомленням Економічної правди, Світовий банк готує для України пакет допомоги у 3 млрд доларів на найближчі місяці, а наступного тижня МВФ ухвалить рішення щодо екстреного фінансування обсягом до 1,4 млрд доларів.

“Наші установи працюють разом, щоб підтримати Україну на фронтах фінансування та політик, і терміново збільшують свою підтримку”, – заявили в МВФ.

Відомо, що фонд реагує на запит української сторони щодо екстреного фінансування, який наша Рада директорів розгляне наступного тижня.

У рамках Rapid Financing Instrument (RFI) Україна може отримати до 1,4 млрд доларів, тобто 50% квоти в МВФ.

 

“Крім того, ми продовжуємо працювати над українською програмою Stand-By Arrangement, згідно з якою з цього моменту до кінця червня доступні додаткові 2,2 мільярда доларів”, – продовжили у Фонді.

Група Світового банку, водночас, готує пакет допомоги обсягом 3 млрд доларів на найближчі місяці, починаючи з екстреної бюджетної підтримки у щонайменше 350 млн доларів, який Рада директорів розгляне вже цього тижня.

За цим траншем послідує ще 200 млн доларів швидкої допомоги на здоров’я та освіту. Цей пакет міститиме мобілізацію коштів від декількох сторін, і СБ вже вітає анонсовану підтримку від багатьох двосторонніх партнерів.

Схожі новини