Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Священник зі Львова став наймолодшим католицьким єпископом у світі
15 Листопада, 15:21

Священник зі Львова став наймолодшим католицьким єпископом у світі

Настоятеля Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла 38-річного о. Степана Суса призначили єпископом курії верховного архиєпископа УГКЦ. Львівський священник стане наймолодшим католицьким єпископом у світі, – пише Захід.нет

«У Ватикані повідомлено про те, що Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, отримавши попередню згоду від Папи, здійснив канонічне обрання отця Степана Суса, священика Львівської архиєпархії УГКЦ, єпископом курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа. Йому надано титулярний осідок Зіґріса», – йдеться в інформації офіційного видання Ватикану.

Степан Сус підтвердив, що це вже остаточне рішення, а згода Папи на це призначення була отримана раніше.

«Так, це правда. Рішення папи Франциска було отримано ще раніше. і тепер мене обрали єпископом. Я буду працювати в патріаршій курії, буду помічником Блаженнішого. Тобто є єпископи, які мають свою територію і в ній працюють, а є ті, яким надають номінальну єпархію, титулярний осідок», – повідомив Степан Сус.

Зазначимо, Степан Сус є досить популярним і активним у Львові отцем. Сан священика він отримав у 2006 році (рукоположений у сан священника в Соборі св. Юра Архиєпископом і Митрополитом Львівським Ігорем Возьняком). Цього ж року був призначений військовим капеланом Нацакадемії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та синкелом Львівської архиєпархії УГКЦ у справах капеланства. Із 2011 року він є настоятелем Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

У 2011 році отець Степан Сус був відзначений «Золотим гербом міста Львова», а у 2014 отримав від мера Львова «Почесний знак святого Юрія».

ФОТО: Твоє місто

Схожі новини