Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Священник зняв нове відео про дорогу  Мшанець-Стрілки
06 Серпня, 15:16
logo-black

Священник зняв нове відео про дорогу Мшанець-Стрілки

Марія Оринчак

Учора на своїй сторінці Роман Гром, священник зі Старосамбірщини, опублікував відео про дорогу Мшанець-Стрілки. Вона перебуває у надзвичайно поганому стані, а коштів на  її ремонт у бюджеті не передбачено. Відео супроводжує такий текст:

“Шок! Сенсація! Дотепер це не вдавалося нікому! Діти із Старосамбірщини дізналися те, про що вже 30 років не може здогадатися місцевий автодор: вони взнали, з чого починається дорога…”.

Місцеві діти кажуть, що дорога починається з “фоси” – так у селі називають стічні кювети обабіч дороги.

“Там не буде нормальної дороги доти, доки вода не буде мати куди стікати. Найгірша ситуація завжди, коли падають дощі. Вся дорога перетворюється у суцільне болото. Не те щоб там була асфальтована дорога, там і ґрунтової не буде без кюветів”, – зазначив отець Роман у коментарі для LMN.

 

Нагадаємо, раніше Роман Гром разом з дружиною та місцевими школярами вже знімав схожі ролики, щоб привернути увагу відповідних інстанцій до проблеми. Зокрема, зняли кліп на мелодію «Плакала» гурту «Казка».

 

Отець Роман реєстрував петицію про  Капітальний ремонт автомобільної дороги Мшанець-Стрілки на сайті Львівської обласної ради та на сайті Кабміну.  На сайті ЛОР вона набрала необхідну кількість підписів. У відповіді зазначено, що її скерували на розгляд. Однак, як відомо, дорожня комісія Львівської обласної ради виділила найменше коштів на ремонт доріг у  Старосамбірському районі. Учора http://tvoemisto.tv повідомило, що дрога Мшанець-Стрілки у цей перелік не входить.

“Ідеї для кліпів будуть з’являтись доти, доки буду їздити цією дорогою. Це спосіб привернути увагу і показати, скільки всього можна зробити для покращення ситуації, якщо хотіти”, – каже отець Роман.

Нову роботу отця можна переглянути ТУТ:

Схожі новини