Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Священик зі Старосамбірщини записав ще одне відео (Відео)
08 Травня, 10:46
logo-black

Священик зі Старосамбірщини записав ще одне відео (Відео)

Марія Кузьмин 

Чергове відео опублікував на своїй сторінці Роман Гром, священик зі Старосамбірщини. Він бореться з поганою  дорогою, що веде у село Мшанець. Там отець служить у церкві Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.

З 17-секундного фрагменту видно, як по воді у підряснику іде священик.

 

 

За добу відео набрало понад 10 тисяч переглядів.

 

«Це не калюжа на дорозі – це ріка на місці, де мала би бути дорога. Майже два місяці минуло з часу, як ми записали пародію  на мелодію «Плакала» гурту «Казка». Резонанс був на всю Україну, навіть Гройсман коментував відео, просив чекати. Питання – доки? Результату нема», – коментує LMN отець Роман.

 

Священик каже, що у квітні ями засипали шутром, однак  ремонт дороги радше був «для галочки».

 

«Цього разу Турківський автодор не багном латав ями, як звично, а шутром. Але фоси ніхто не копав і не чистив. Така робота – то верх халатності. Шутер протримався до першого проливного дощу, він повибивався з ям. От я і показав у тих кількох секундах ситуацію. Мене багато запитують: «Чи зробили дорогу до Мшанця?». Це відео – моя відповідь».

 

Назарі з офіційних джерел не прозвучала інформація, що кошти на ремонт автомобільної дороги С141704  Мшанець-Стрілки виділено.

Додамо, цією дорогою користуються жителі 11 гірських сіл Старосамбірщини (Гвоздець, Головецько, Ріп’яна, Дністрик, Смерічка, Бабино, Виців, Грозьово, Мшанець, Плоске, Галівка). Впродовж 30 років дорога перебуває в аварійному стані. У попередні роки з 18 кілометрів автошляху 3 були відремонтовані.

Священик просить усіх підписувати петиції, зокрема ту, що зареєстрована на сайті Львівської обласної ради. Із тисячі необхідних підписів практично уже є половина.

 

Нагадаємо, щоби привернути увагу до дороги загального користування Стрілки-Мшанець, місцеві зняли кліп на мелодію «Плакала» гурту «Казка».

 

Схожі новини