Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Святослав Вакарчук склав мандат нардепа
11 Червня, 14:25

Святослав Вакарчук склав мандат нардепа

Сьогодні, 11 червня, на брифінгу, народний депутат від “Голосу” Святослав Вакарчук заявив про складання мандату народного депутата,-  пише УП

«Зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України», – сказав Святослав.

Обгрунтовуючи своє рішення Вакарчук зазначив, що вважає свою місію частково виконаною: привів прекрасну фракцію у парламент: нових професійних порядних людей. Однак тепер її завершено. В його подальших планах – освітній проєкт.

За словами Вакарчука, “Голос” – хоч і невелика, але дуже впливова фракція в парламенті.

Він поскаржився також, що на нього “персонально ллють лайно та дискредитують”. За його словам це і “вороги України”, і “корупціонери, які хочуть поставити його в один ряд із собою”, і так звані “товариші, яким здається, що “Голос” хоче присвоїти собі звання найбільших українських патріотів у парламенті”. І все це почалося після того, як Вакарчуку, мовляв, приписали президентські амбіції.

На уточнююче запитання УП, чому він зробив це напередодні місцевих виборів, фактично “закопуючи рейтинг партії в землю”. Вакарчук зазначив, що на його думку “Голос справиться з будь-якими викликами і все буде добре”.

Замість Вакарчука до парламенту проходить 19 номер у партійному списку – 31-річна Аліна Свідерська.

Нагадаємо, в кінці березня Вакарчук відійшов від керівництва партії “Голос”. Їі очолила Кіра Рудик.

Згідно з квітневим рейтингом КМІС, “Голос” не долає прохідний бар’єр до Ради, якби парламентські вибори проходили найближчим часом.

До слова, Вакарчук був нардепом VI скликання від пропрезидентського блоку “Наша Україна – Народна самооборона”. 11 вересня 2008 року добровільно склав депутатські повноваження перший раз.

ФОТО: Гордон

 

Схожі новини