Син Богдана Дубневича виїхав з України у день вторгнення і досі не повернувся – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Син Богдана Дубневича виїхав з України у день вторгнення і досі не повернувся
11 Липня, 17:55

Син Богдана Дубневича виїхав з України у день вторгнення і досі не повернувся

28-річний Павло Дубневич, син колишнього народного депутата Богдана Дубневича, який зараз очолює Солонківську ОТГ біля Львова, залишив Україну після повномасштабного вторгнення росіян і досі не повернувся.

Як з’ясували NGL, Львівська ОВА двічі вносила Павла Дубневича до системи «Шлях» за зверненнями Солонківської сільради, які підписував його батько – з 21 березня по 21 квітня та з 18 квітня по 18 травня 2022 року. Проте Павло так і не скористався цими дозволами, бо виїхав з країни раніше.

Павло Дубневич перетнув українсько-польський кордон через пункт пропуску «Смільниця-Кросценко»  близько 15:00 24 лютого 2022 року – у перший день вторгнення росіян. Тоді система «Шлях» для виїзду волонтерів ще не працювала і на момент перетину кордону діяли звичні правила.

Разом з Павлом Дубневичем у синьому автомобілі BMW X5, зареєстрованому на ТОВ «Ім Шевченка», де він є співвласником, були 39-річний львівський бізнесмен Юрій Назаркевич та 27-річна Яна Жолобович, арт-директорка ресторану Park.Art of Rest, що належить родині Дубневичів.

З її резюме на платформах пошуку роботи відомо, що Яна Жолобович має журналістську освіту і чотири роки тому шукала роботу SMM-менеджера. Своїм поточним місцем праці на аналогічній посаді вона вказувала ресторан Park.Art of Rest.

Раніше вона разом з Павлом позували на весіллі друзів.

Павло Дубневич не відповів на дзвінки журналістів та на повідомлення в соцмережах. Його уже колишня дівчина Яна Жолобович, яка зараз живе у Кракові, не захотіла передати йому прохання журналістів про коментар, оскільки, за її словами, після виїзду до Польщі перестала з ним зустрічатись.

Богдан Дубневич у відповідь на прохання пояснити, чим його син займається за кордоном, заявив, що не спілкується зі своїм сином.

«Чому я повинен володіти цією інформацією? Це дорослий чоловік, який веде своє абсолютно життя. Я був у відпустці з дружиною, з внуками і так далі. Я в Україну повернувся 27-го [лютого 2022 року], скоріше не міг вернутися. Я повернувся сюди, а сина вже не було. З сином не контактую. За нього мені не соромно», – заявив Богдан Дубневич, додавши, що його син робить все для того, щоб перемога наша прийшла скоріше.

Журналісти справді знайшли у соцмережах підтвердження, що минулого року Павло передавав військовим тепловізор і  шини для автомобіля.

За даними YouControl, 28-річний Павло Дубневич є власником шістнадцяти компаній. Уже перебуваючи за кордоном, у квітні 2023 року, він став засновником ТОВ «Кам’яниця 28» і ТОВ «Ринок 35», де також з червня став директором. У ще одній компанії з травня цього року Павло Дубневич став співвласником – це ТОВ «Агроінвест-Львівське», яке він ділить з Юрієм Дубневичем, своїм двоюрідним братом. У червні 2023 року Павло Дубневич став одним із бенефіціарів інвестфонду «Монтікор», який раніше належав екс-нардепу від «Самопомочі» Андрію Журжію.

Відео