Син львівського воєнкома отримав у подарунок особняк з басейном у Брюховичах: розслідування журналістів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Син львівського воєнкома отримав у подарунок особняк з басейном у Брюховичах: розслідування журналістів
27 Липня, 21:46

Син львівського воєнкома отримав у подарунок особняк з басейном у Брюховичах: розслідування журналістів

Син начальника одного з районних військкоматів Львова минулого року отримав у подарунок будинок з басейном у Брюховичах ринкова вартість якого складає понад 100 тисяч доларів. Про це пише видання NGL.media.

Журналісти встановили, що у червні минулого року 27-річний Владислав Дубовой, син Андрія Дубового, отримав у подарунок недобудований будинок площею майже 640 м2 разом з присадибною ділянкою у 0,09 га на вулиці Очеретяній у Брюховичах.

«Оціночна вартість будинку у договорі дарування вказана 518,5 тис. грн, земельної ділянки – ще 357,5 тис. грн. Таким чином офіційна вартість подарунку становить загалом 876 тис. грн. За словами експерта з нерухомості, реальна вартість будинку такої площі і такого стану готовності разом з ділянкою у Брюховичах зараз може становити не менше 4 млн грн (близько 110 тис. доларів)», – йдеться у розслідуванні.

Цікаво, що такий вартісний подарунок молодому чоловікові зробила 37-річна Альбіна Савчук, яка і купила його п’ять років тому за 1,4 млн грн. У ЗМІ її ім’я неодноразово згадується в контексті незаконної забудови озера в Брюховичах. Жінка відмовилась розказати журналістам, чому безкоштовно віддала особняк Владиславу Дубовому.

«Що саме пов’язує Альбіну Савчук з Владиславом Дубовим, якому вона зробила такий коштовний подарунок, чи з його батьком військовим комісаром Андрієм Дубовим – не зовсім зрозуміло. Єдиний зв’язок, який ми виявили між ними – це Городок, звідки родом Савчук і де очолював свого часу місцевий районний військкомат Андрій Дубовой», – зазначили розслідувачі.

Від коментарів відмовився й сам військовий комісар Андрій Дубовой. Натомість його син Владислав сказав NGL.media, що Альбіна Савчук є його давньою знайомою.

Згідно з інформацією видання, родині Дубових щастило по життю із цінними подарунками.

«Ще у 2018 році бабуся подарувала Андрію Дубовому 0,0279 га в селищі Щирець Пустомитівського району та будинок площею 48,3 м2 на цій ділянці. А перед тим його дружині Аллі у 2015 році подарували 0,2 га в селі Куровичі Золочівського району. Причому дарувальниця, Наталія Побігушко, стала власницею землі за кілька днів до того», – йдеться в ррозслідуванні.

Крім того, з 2018 року Андрію Дубовому належить 0,07 га у селі Ясниська біля Львова, а його дружині – ділянка площею 0,1 га на території Туринківської сільради Жовківського району, з 2015 року.

Має нерухомість родина і у Львові. З 2011 року сім’я Дубових володіє квартирою площею 76,6 м2 – свідоцтво на право власності видане Квартирно-експлуатаційним відділом Львова.

За даними YouControl, з травня цього року він володіє AUDI A4 2006 року випуску. Владиславу Дубовому належить Volkswagen Touran (2007 р.в.) і ВАЗ-2121 (1983 р.в.), а Аллі Дубовій – Peugeot 207 (2007 р.в.).

І це все при тому, що з 2015 року Андрій Дубовой працює в системі військових комісаріатів. Спочатку він очолював Городоцький райвійськомат, згодом Бродівський, а ще пізніше – Личаківсько-Залізничний ОРВК Львова.

Відео