Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Син нарешті почав розмовляти»: маленькому Петру Стаднишину потрібні кошти на реабілітацію
08 Вересня, 15:10
logo-black

«Син нарешті почав розмовляти»: маленькому Петру Стаднишину потрібні кошти на реабілітацію

5-річний Петро Стаднишин із села Довголука, що на Стрийщині, має діагноз аутизм. Він третя дитина в сім’ї. Мати самотужки виховує його та ще двох старших братиків. Адже батько покинув сім’ю як тільки народився син. Зараз хлопчик пройшов реабілітацію у дельфінарії «Оскар» та має значні покращення у здоров’ї. Лікарі кажуть, дитина може повністю одужати, але потрібні дорогі реабілітації. Їх слід проходити кожні два місяці, на рік це 100 тисяч гривень.

«У перший день реабілітації в дельфінарії Петрик жахливо поводився, не слухався, кричав, боявся води, хоча її він якраз і обожнює. Другий день вже було краще. Тренер знайшов із ним спільну мову, Петрик його слухав. Останній тиждень реабілітації синочок проводив із задоволенням, йому усе подобалося, він усім цікавився, виконував вправи. Після курсу тренер сказав, що у сина прогрес! Почав повторювати всі слова, які ти йому кажеш, вивчив кольори та рахує до 10, розмовляє з нами. Ми дякуємо небайдужим людям, які допомогли зібрати нам кошти на цю реабілітацію, проте змушені звертатися знову. Петрик може стати здоровою дитинкою та соціалізуватися», – розповідає мама хлопчика Руслана Стаднишин.

photo_2020-09-08_15-06-03
photo_2020-09-08_15-05-56

Вартість одного курсу дельфінотерапії 20 тисяч гривень. Родина не має таких коштів, тому звертається за допомогою до небайдужих. Крім, цієї терапії сім’я щомісяця закуповує ліки для малого та зараз знайшла спеціалізований садок на усе це потрібно чималі гроші.

Реквізити картки Приватбанку:

5168 7427 2906 9371 (Стаднишин Руслана Михайлівна)

Нагадаємо, раніше родина Стаднишинів зверталася за допомогою до LMN та розповідала свою історію.

«До півтора рочки була повністю здорова і дуже чемна дитина. Я з ним могла ходити куди завгодно, вдома давав все зробити. Вже починав говорити. А потім, в якийсь раз, замкнувся у собі. Місцеві невропатологи прописали препарати, але нічого не допомагало. Поїхала з сином до Львова і там нам поставили страшний діагноз – органічно психічний розлад з вираженими емоційно вольовими порушеннями аутичного спектру, порушення соціальної адаптації. Приписали лікування», – розповідає Руслана.

 

Схожі новини