Син народної депутатки з Львівщини втік за кордон – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Син народної депутатки з Львівщини втік за кордон
06 Серпня, 10:35

Син народної депутатки з Львівщини втік за кордон

22-річний Дмитро Копанчук, син народної депутатки від «Слуги народу» Олени Копанчук, виїхав за кордон у супроводі свого батька, який має інвалідність. Однак, попри те, що батько в Україну повернувся, син досі ні. Про це пишу видання NGL.media.

«Попри діючу заборону виїзду з країни для чоловіків призовного віку минулого року Дмитро Копанчук тричі побував закордоном, і принаймні двічі (24-25 липня і 1-18 серпня ) виїжджав як водій-волонтер через систему «Шлях». Як повідомили у відповідь на запит NGL.media в «Укртрансбезпеці», Копанчука вносила до системи «Шлях» Хмельницька обласна військова адміністрація», – йдеться в розслідуванні журналістів.

А цього року Дмитро Копанчук уже не користувався «Шляхом», натомість виїхав з країни як супроводжуюча особа людини з інвалідністю. За даними NGL.media, близько полудня 1 січня він перетнув у Смільниці українсько-польський кордон на Toyota Land Cruiser Prado 150, що належить компанії «Гідросвіт», де він є співвласником. Офіційною підставою для виїзду став супровід його батька, 46-річного Володимира Копанчука з другою групою інвалідності.

«Трохи більше, ніж через місяць, 7 лютого, Володимир Копанчук тим же автомобілем повернувся до України і разом Володимиром Федорчуком, екс-депутатом Хмельницької облради і колишнім бізнес-партнером Олени Копанчук. Федорчук особисто підтвердив NGL.media, що повернувся в Україну разом з Копанчуком-старшим… Проте сам Дмитро Копанчук так і не повернувся. Це прямо суперечить законодавчій вимозі повернутися в країну не пізніше, ніж супроводжувана особа з інвалідністю», – зазначають журналісти.

Мати молодого чоловіка, нардепка Олена Копанчук відмовилася коментувати цю ситуацію. Так само як і батько.

До слова, Дмитро Копанчук також є депутатом – у Рудківській міськраді. Сюди він потрапив у списку партії «Слуга народу», але останнім часом на засідання не відвідував.

«Загалом з осені 2020 року депутати Рудківської міськради збирались 24 рази, проте Копанчук був на засіданнях лише 10 разів. Міськрада могла б достроково припинити повноваження депутата за його особистою заявою, але він її не надсилав», – йдеться в матеріалі.

Тим часом в обласному осередку партії «Слуга народу» протягом чотирьох днів не знайшли можливості відповісти на запитання NGL.media щодо цього свого представника у Рудківській міськраді.

Відео