Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Син жорстоко вбитої Людмили Лішки переживає, що винні не будуть покарані
24 Липня, 14:33

Син жорстоко вбитої Людмили Лішки переживає, що винні не будуть покарані

Родина соснівчанки Людмили Лішки, яку жорстоко вбили та знайшли у лісі неподалік Волсвин Сокальського району, впевненні, що справу у розслідуванні обставин трагедії хочуть “зам’яти”. Просять розголосу та справедливого покарання для винних.

bez-imeni-66

«Розслідування вбивства нашої мами Лішки-Будай Людмили Василівної тривають. Проводиться експертиза, на жаль, вона займає багато часу. Як говорить наш адвокат, експертиза може тривати до 1-1,5 місяці. Але надіємося, що зроблять швидко, – пише син Людмили Дмитро Куцик у себе на сторінці у Фейсбук. – Павло Стецюк, вбивця нашої мами, зізнався у скоєному. Але стверджує, що вбив її сам. Ми розуміємо чому він так говорить, бо за групове вбивство він сів би не на 15 років, з можливістю вийти достроково, а 20 років, а то й пожиттєво».

Наразі, підозрюваного у вбивстві Лішки утримують під вартою в СІЗО до вияснення обставин  та проведення експертиз.  Чоловіка, нагадаємо, затримали, коли він намагався втекти у Росію разом із ще двома чоловіками. Чи причетні вони до вбивства жінки, слідство поки не розголошує. Відомо лише, що чоловкіа взяли із речовими доказами. При ньому були ювелірні вироби, які той зняв із тіла вбитої жінки.

«Люди, які знають Стецюка говорять, що по ньому були зам’яті дві серйозні кримінальні справи: згвалтування в Сокалі та замах на вбивство на залізному мості, під яким протікає річка Буг, як їхати у  Волсвин. Інший хлопець, який підвозив разом з ним нашу маму, знаходить зараз багато свідків, які нібито його в той час бачили. Соснівка місто маленьке і в цей час на вулицях практично нікого немає. Шахтарі і люди на поїзд ідуть о 6:00- 6:15 год. Цей другий чоловік не затриманий, ходить містом, до вияснення обставин», – додає чоловік.

Син загиблої просить взяти справу вбитої матері під свій контроль генпрокурора та президента.

«Не допустіть, щоб гроші вирішили цю справу. Вбивцям не місце на свободі, вони повинні сидіти в тюрмі. Що вартує людське життя? 15 років?», – звертається Куцик.

Схожі новини