Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сирія надасть 40 тисяч бойовиків рф – ГУР
17 Березня, 14:17

Сирія надасть 40 тисяч бойовиків рф – ГУР

Кремль вербує найманців у Сирії для війни проти України. При цьому багато сирійців розглядають цю війну як шанс дезертирувати, щоб потім нелегально мігрувати до країн ЄС. Про це сьогодні, 17 березня, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема командування сирійської авіабази Хмеймім має указ щодня відправляти в Україну до 300 бойовиків. Перша партія найманців вирушила до Росії 15 березня. Наразі розвідка повідомила про 150 відправлених сирійців.

Окрім того, за інформацією розвідки, незабаром із Сирії перекинуть до Білорусі та Росії озброєння, військову техніку та інші ресурси для забезпечення окупаційних військ. Загалом президент Сирії Башар Асад пообіцяв надати Росії 40 тисяч бойовиків, які мають воювати проти України.

Однак розвідка також зазначила, що сирійців вербують на війну обманом. Їх запевняють, що потрібно виконувати чисто поліцейські функції, тобто “наводити порядки” на окупованих територіях. Проте останнім часом найманці все частіше дізнаються про їхню безпосередню участь у бойових діях. Це посприяло значному зниженню бойового духу сирійців.

До прикладу, нещодавно на військову базу Хмеймім із Росії прибули понад 30 окупантів, які отримали поранення у боях проти ЗСУ.

“Це негативно вплинуло на морально-психологічний стан інших найманців та привело до відмови частини з них брати участь у бойових діях”, – зазначили у ГУР.

Розвідка стверджує, що серед сирійських бойовиків навіть зафіксовували випадки самокаліцтва.

  • 0
  • 170
Схожі новини