Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ситуація з питною водою та їжею в Сєвєродонецьку критична, – міський голова
27 Червня, 12:12

Ситуація з питною водою та їжею в Сєвєродонецьку критична, – міський голова

У Сєвєродонецьку окупанти намагаються встановлювати окупаційну владу. У місті залишається досить складна ситуація з умовами проживання людей, а забезпечення питною водою та харчуванням – критичні. Про це повідомив міський голова Олександр Стрюк, пише Лівий берег.

“В місті знаходяться російські військові, вони намагаються встановлювати окупаційну владу. Призначають то одного коменданта, то іншого. Намагаються створити якийсь актив міста. За інформацією, що надходить, у місті досить складна гуманітарна ситуація, з харчами та умовами проживання людей. На цей час відновлювати інфраструктуру міста неможливо. Всі обіцянки по наведенню швидкого порядку – це видання бажаного за дійсне”, – заявив він.

Міський голова наголосив, що наразі перша медична допомога пораненим ще може надаватися, оскільки за останні місяці в місті були створені мінімальні запаси ліків. Однак проблеми з питною водою та харчуванням – критичні. Підвезення гуманітарної допомоги не відбувається на постійній основі.

За його словами, українські захисники близько чотирьох місяців героїчно намагалися стримати величезну силу окупаційних військ. Переправлення наших військових після рішення про відвід військ відбувалося через річку, оскільки наразі не функціонує жоден міст. Відбувалось це досить складно, та попри це майже всі підрозділи вийшли з засобами, які у них були.

Стрюк додав, що місцеві жителі мають змогу евакуюватися лише на окуповані території. За його оцінками, до відводу військ в місті ще залишалося 7-8 тис. українського населення.

“Зі сторони Лисичанська йдуть активні бої. Тому переміщення цивільних туди неможливе… Хтось намагається повернутися у місто з підконтрольних територій. Хтось – виїхати. На теперішній час окупанти займають вільні житлові площі людей, розміщують військових, частини. Хазяйнують, як їм заманеться”, – підсумував Олександр Стрюк.

Схожі новини