Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ситуація в країні дозволяє почати вихід з карантину – МОЗ
01 Травня, 13:10

Ситуація в країні дозволяє почати вихід з карантину – МОЗ

Зараз в Україні сприятлива епідемічна ситуація для того, щоб починати скасовувати карантинні обмеження. Про це сьогодні, 1 травня, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу.

«Ми кожного дня аналізуємо ситуацію і готуємо пом’якшення карантинних заходів вже з 11 травня. Усі наші рішення грунтуються на думці фахівців. З 11 травня ми будемо робити пом’якшення, бо на сьогодні це дозволяє ситуація. Ми будемо впевнені, що ці дії у майбутньому не погіршать ситуацію», — каже міністр

Він додав, що люди втомилися від карантину, тому уряд вирішив з 11 травня почати з нього виходити.

Конкретні кроки з пом’якшення карантину в Україні розглянуть на наступному засіданні уряду. Воно планується на 6 травня.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з 11 травня Україна планує перейти на адаптивний регіональний карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Нагадаємо, станом на 1 травня Україні підтверджений 10 861 випадок захворювання на COVID-19. За останню добу коронавірус виявили у 455-ох людей.

Фото: РБК.

  • 0
  • 2634
Схожі новини