Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ситуацію з коронавірусом не виправили»: МОЗ обіцяє хвилю звільнень на Львівщині
18 Липня, 16:08

«Ситуацію з коронавірусом не виправили»: МОЗ обіцяє хвилю звільнень на Львівщині

Перевірка Львівської області показала, що у регіоні не виправили зауважень, наданих МОЗ. Тому в міністерстві готують подання про кадрові рішень в області. Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає УНН.

«Я відвідував Львівську область, в нас була жорстка конструктивна розмова по всіх проблемних питаннях. Були поставлені конкретні зауваження щодо виправлення ситуації. Дав відповідний термін. По закінченню цього терміну пройшов місяць, відправив відповідну комісію МОЗ», – сказав Степанов.

Комісія надала результати перевірки, які показали, що в області не виправили зауваження, які були їм надані, каже міністр.

«Зараз готується відповідне подання про прийняття кадрових рішень у Львівській області. Можу сказати, що багато чого просто не було виправлено, навіть не звернули уваги на виправлення цих ситуацій. Тому буде зроблене відповідне подання щодо звільнення тих чи інших людей керівництвом Львівської ОДА», – додав Степанов.

Нагадаємо, раніше Степанов розповів, що на Львівщині дуже повільно проходить епідеміологічне дослідження щодо хворих на COVID-19, йде збільшення черги на тестування та люди не дотримуються карантинних правил.

Фото: УНН

Схожі новини