Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Так грабувати людей не можна!» – Олег Березюк
21 Грудня, 18:45

«Так грабувати людей не можна!» – Олег Березюк

Лідер фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк закликає мерів українських міст наступного тижня вимагати поновлення нічного тарифу на електроенергію. Просить усіх зібратися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Вона повідомила, що для підприємств та бюджетників з 1 січня наступного року скасовується зонний облік.

«Це вже межа неможливого. Мери міст «під ялинку» отримували листи від обленерго, де написано, що з 1 січня 2019 року відпуск електроенергії для юридичних споживачів, в яких встановлені зонні лічильники, здійснюватиметься за роздрібними тарифами без застосування тарифних коефіцієнтів. Це означає – без нічного тарифу», – обурюється Березюк.

Він дивується, для чого обленерго змушувало всіх ставити зонні лічильники.

«Для того, щоб сьогодні пограбувати? Це на 50% збільшує їхні видатки на тільки нічне освітлення. Отже, або вони не будуть мати грошей і будуть відключати світло вночі, що є дуже небезпечно на сьогоднішній день, або вони будуть забирати гроші з медицини, з освіти, з інших видатків, з енергозбереження».

Окрім освітлення, нічний тариф на електроенергію використовували водоканали, щоб здешевлювати воду для людей.

«Мені сьогодні дзвонить мер одного з міст і каже, що коли сьогодні мені відпускають по 0.76, то після я буду мати майже по 2 гривні. Це звичайнісіньке пограбування бюджетів місцевих органів влади, – зазначає Березюк. – Ми закликаємо всіх мерів міст України не мовчати і наступного тижня звертатися в НКРЕ КП, яке керується Президентом України. Уряд запевняє, що це не їх справа, це рішення саме НКРЕ КП. Це ганьба на 28-му році незалежності України. Так грабувати людей не можна!»

Схожі новини