“Таке стається, коли державні органи саботують виконання програм”, – Мальський про звільнення голів РДА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Таке стається, коли державні органи саботують виконання програм”, – Мальський про звільнення голів РДА
13 Серпня, 10:11

“Таке стається, коли державні органи саботують виконання програм”, – Мальський про звільнення голів РДА

Голова Львівської обласної ради Маркіян Мальський на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментував вчорашнє звільнення голів районних рад.

“Звільнення голів РДА є наслідком того, що стається, коли державні органи підло саботують виконання програм для власних людей, працюють «на вибори» замість того, щоб виконувати свою роботу, за які з бюджету їм платили заробітну плату. Так не буде”, – каже Мальський.

На реалізацію 30 обласних цільових програми на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено суму 1,52 млрд грн. Ці кошти повинні були піти на розвиток регіону. За перше півріччя фінансування здійснювалось по 23 програмах. Касові видатки становлять лише 25 %.

На Львівщині добре фінансуються програма соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин – 42%, програма підтримки галузі охорони здоров’я – 37 %, підвищення конкурентоспроможності – 31 %, розвиток інформаційного простору 40 %, відновлення національної пам’ яті – 44 %, програма підтримки АПК – 31%.

“Натомість такі важливі програми як охорона навколишнього природного середовища, розвиток спорту, енергозбереження для бюджетної сфери, розвиток освіти області фінансуються дуже погано”, – каже посадовець.

На інші сім програмам, таких як газифікації населених пунктів, “питна вода”, зовнішнє освітлення населених пунктів, розвиток територій, реалізація проектів місцевого розвитку, підтримка співробітництва територіальних громад – не було профінансовано за пів року жодної гривні.

“Програми виконані лише на 30-35%, а вже середина серпня. Якщо найближчим часом замовники робіт по інфраструктурних проектах в рамках реалізації обласних цільових програм не підпишуть угод з виконавцями робіт – ми будемо вилучати обласні кошти з таких проектів. Бо це говорить про не бажання працювати і ефективно освоювати бюджетні кошти”, – говорить Мальський.

Фото: Депо.Львів

  • 0
  • 835
Відео