Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Такого Шевченка ви ще не бачили: у Львові запрошують на скандальну виставку Кобзаря
06 Березня, 17:11

Такого Шевченка ви ще не бачили: у Львові запрошують на скандальну виставку Кобзаря

Сьогодні, 6 березня, у Львівському обласному академічному театрі ляльок, що на пл. Данила Галицького, 1 стартує показ сучасної виставки Олександра Грехова. Присвячена вона Тарасові Шевченку. Виставка вже встигла наробити галасу у столиці, пише 4studio.

«Багато з нас ще зі школи пам’ятає історію про те, як в дитинстві Тарас Шевченко вирушив на пошуки залізних стовпів. Вони підпирають небо та ховають ворота, куди сонце заходить на ніч. За легендою, малий Шевченко так і не дібрався до тих стовпів, бо скільки б він не йшов – відстань між ним та омріяними стовпами лише збільшувалась. Але уявімо, що Тарас усе-таки дістався до цього таємничого та магічного місця. Що там чекало на нього? Можливо, за залізними стовпами виявився портал для мандрівок у просторі та часі? І саме таким чином Шевченко (як і герой фантастичного серіалу «Квантовий стрибок») отримав можливість переміщатися в тіла інших людей – вигаданих чи реальних, добрих чи злих»,  – розповідають організатори.

zool0831-scaled
zool0835-scaled

Що б вийшло з цього припущення, львів’яни та гості міста можуть побачити на виставці ілюстрацій Олександра Грехова з 6 березня по 10 квітня включно.

Нагадаємо, Oleksandr Grekhov – ілюстратор, засновник бренду Unicorn & Wine, автор проєкту «Квантовий стрибок Шевченка». Співпрацював з Національним музеєм Тараса Шевченка, Національним музеєм мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, благодійним фондом «Таблеточки», Сільпо, OLX, гуманістичним рухом UAnimals, Форумом Видавців, Open Opera Ukraine, Sammy Icon та інші.

zool0829-scaled
Схожі новини