Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Такого ще не було: екскурсії Собором Юра з висоти
09 Липня, 15:00
logo-black

Такого ще не було: екскурсії Собором Юра з висоти

 

Наталія Павлишин

 

12 та 13 липня під час фестивалю «Ніч у Львові» шанувальники мистецтва та історії міста матимуть унікальну нагоду — побачити Собор Святого Юра УГКЦ з висоти хорів.

Із цього місця можна буде цілісніше сприйняти архітектурні особливості величного собору, який є перлиною сакральної архітектури міста. Такий екскурсійний досвід є новим, але  у майбутньому хори будуть відкриті для туристів

 

«Екскурсії відбуватимуться 12 та 13 липня з 19:30 до 21:00. Кожна з них триватиме 30 хвилин. Гідом буде диякон собору св. Юра Андрій Салабай, який знає про Святоюрський комплекс надзвичайно багато цінної інформації. Ми вперше відкриваємо такі ексурсії, щоб люди могли побачити що є у храмі і дізнатися більше історії.  Пропонований маршрут – це ексклюзив. Раніше туристи не мали змоги там бувати. У туристичній групі може бути 5-10 осіб, адже на хорах не дуже багато місця. Хочеться щоб це було комфортно  і доступно», – розповіла координатор паломницько-туристичного напрямку БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ Уляна Крись.

 

 

Директор «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ диякон Ігор Колбасюк зазначив, що мета цих екскурсій, як і інших благодійних проектів «Фундації» – благодійна.

Для того, щоб відвідати екскурсію, потрібно буде зареєструватися за номером телефону: 097 702 77 17.

Схожі новини