«При таких станах виживають одиниці»: 37-річна львів’янка місяць проходила з відкритою виразкою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«При таких станах виживають одиниці»: 37-річна львів’янка місяць проходила з відкритою виразкою
31 Березня, 11:01

«При таких станах виживають одиниці»: 37-річна львів’янка місяць проходила з відкритою виразкою

37-річна Олена цілий місяць проходила з перфораційною виразкою шлунку і навіть про це не підозрювала. Організм жінки сам «прикрив» виразку печінкою – фактично це й врятувало їй життя. Про це вчора, 30 березня, повідомили у лікарні «швидкої допомоги» Львова.

«Жінка звернулась до нас зі скаргами на болі у верхній половині грудної клітки. Уже декілька років вона страждала на розлади травної системи, тому болі в області живота її не здивували. Та декілька тижнів пацієнтка усе ж проходила лікування в приватній клініці, проте це не дало жодного результату», – розповідають медики.

 

Потрапивши до лікарні «швидкої допомоги», пацієнтка дізналася, що у неї перфораційна виразка шлунку, яка уже спричинила ускладнення – піддіафрагмальні абсцеси, які викликали перитоніт (запалення черевної порожнини) та сепсис (зараження крові та внутрішніх органів).

«Стався прорив виразки у вільну черевну порожнину з надходженням у неї шлункового вмісту. Так жінка проходила фактично місяць. При таких важких станах, на жаль, виживають одиниці. Тому пацієнтку терміново госпіталізували та почали готувати до операції, – кажуть у лікарні. – Складність хірургічного втручання полягала в утворенні щільного зрощення внутрішніх органів (печінки, шлунку, діафрагми та товстої кишки) та утворенні гнійників. Технічно вкрай складно встановити межі кожного органу та роз’єднати їх без будь-яких пошкоджень».

 

Медики Центру хірургії одразу взялися за операцію. Провели розділення усіх органів, усунули інфекцію та ушили отвір в шлунку.

Зараз пацієнтка почувається добре. Її уже виписали додому.

Фото: Фейсбук

 

Відео