регіональні новини
Написати нам
«Там є божевільні люди, психічно хворі»: Богдан про депутатів «Слуги народу»
16 Вересня, 21:22

«Там є божевільні люди, психічно хворі»: Богдан про депутатів «Слуги народу»

Глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що у президентській партії «Слуга народу» є психічно хворі і божевільні нардепи.

Про це Богдан заявив у інтерв’ю “ВВС News Україна”.

Так Богдан відреагував на запитання про звинувачення зі сторони нардепів фракції. Мова, зокрема, про законопроект 1038, що створює можливість для позбавлення мандата народного депутата у будь-який момент рішенням фракції. Під час критики цього документу деякі депутати заявляли, що їх хочуть перетворити на «ручних тваринок».

«Там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, в кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини. Хтось себе відчуває тваринкою – що ж ми можемо зробити. Питання цілей та ідеології. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї цілі – ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди – мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом.

 

Ви не усвідомлюєте, як тяжко приймати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість. Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу – ми йому дзвонили і питали: “Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи”. Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш прес-центр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили. Це єдиний список, який сформувався без копійки грошей. Ніколи ні одна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи – це формувати з них команду», – заявив Богдан.

 

Фото: ВВС News Україна

Схожі новини