Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Татка покликало Небо»: у лікарні помер 52-річний голова Шегинівської ОТГ Ігор Кривейко
06 Лютого, 11:20
logo-black

«Татка покликало Небо»: у лікарні помер 52-річний голова Шегинівської ОТГ Ігор Кривейко

Сьогодні, 6 лютого, у лікарні не стало 52-річного голови Шегинівської ОТГ Ігоря Кривейка. В останні дні чоловік перебував на межі життя та смерті. Його донька Наталія зверталася до людей з проханням про молитву за одужання батька. Але лікарям не вдалося врятувати важкохворого пацієнта.

«Для нас звістка про смерть Ігоря Мирославовича стала великим шоком. Ми втратили людину, яка не жила для себе, а для громади. У нього був девіз: «Живемо заради дітей. Це наше майбутнє», тому великі кошти завжди виділяв на навчальні заклади. Вважав, що у школах учні мають сидіти на хороших стільцях за нормальними партами, в їдальнях для них має бути здорове та повноцінне харчування. Ніколи не відмовив у допомозі жодній сім’ї, яка опинялася в кризовій ситуації. При ОТГ працював Фонд голови та Фонди заступників, з яких виділяли кошти для людей та дітей, які хворіли. Ми втратили доброго, мудрого та виваженого керівника», – розповідає LMN Наталія Щирба з Шегинівської ОТГ.

У покійного залишилися дружина Надія, донька Наталія та маленька онучка. Причину смерті Ігоря Кривейка не називають. Відомо лише, що лікарні він перебував у важкому стані.

«Підтримайте, будь ласка, нас у молитві за тата Ігоря. Нехай Господь дасть йому те, що є найбільш потрібним в даний час. Зараз йде боротьба між життям і смертю. Хай на все буде воля Божа. Ми її приймаємо», – написала вчора у Фейсбук донька голови Наталія.

«Татка покликало Небо. Помоліться за його душу. Усім дякуємо за молитви», – з’явився такий допис від доньки Ігоря Мирославовича сьогодні.

 

Фото: Фейсбук

Схожі новини