Театралізоване дійство відбудеться у новорічну ніч в центрі Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Театралізоване дійство відбудеться у новорічну ніч в центрі Львова
31 Грудня, 09:57

Театралізоване дійство відбудеться у новорічну ніч в центрі Львова

Мерія Львова запрошує жителів та гостей міста зустріти Новий рік біля Львівської Опери.  Сьогодні з 23.00 до 24.00 театр стане незвичним арт-об’єктом: на його фасаді відбудеться відеомаппінг-шоу в супроводі музики молодого львівського гурту Lirwak, повідомляє пре-служба міськради.

За 10 хвилин до опівночі відеомаппінг набуде форм історії про Різдво, створеної на основі віршів Богдана-Ігоря Антонича і гуцульських приповідок. «Це буде не просто відеомаппінг і не просто концерт гурту Lirwak. Це буде справжнє театралізоване дійство — із віршами, приповідками, історіями», — кажуть в управлінні культури.

 

«Ми готуємося зробити неймовірну для нас річ — щоби мапінг не просто відбувся як шоу, а викликав неймовірні емоції тепла і якогось домашнього, родинного затишку. Будуть використані вірші львівських поетів, електронна музика з фольклорними мотивами, віншування різними діалектами”, — каже учасник гурту «Лірвак», дизайнер звуку до новорічного відеомапінгу Олесь Коваль.

 

Жителям Сихова пропонують окрему програму. У новорічну перед Культурно-освітнім центром ім. Довженка з 23.00 відбудеться концерт та відеомапінг. Працюватиме ярмарок, присутніх пригощатимуть смаколиками. У програмі — музичне дійство від гурту «Ягоди», який виконуватиме давньоукраїнські, ритмічні композиції, призначені для Нового року.

На Сихові змонтували 16-метрову сцену.

 

 

«На неї буде проектований відеомапінг. У відеопроекті будуть зображені етнокоди різних куточків України. На площі біля Центру Довженка ми будемо презентувати етнічний Новий рік», — розповідає Марта Іванишин, директор Центру Довженка.

 

Фото: city-adm.lviv.ua

Відео