Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Тепер Ганущин і Синютка несуть відповідальність за беззаконня «Галсільлісу», – Василь Курій
18 Грудня, 17:29

«Тепер Ганущин і Синютка несуть відповідальність за беззаконня «Галсільлісу», – Василь Курій

Ірина Гнатів

Депутати Старосамбірської райради знімають з себе відповідальність за злочини та безчинства, які чинить у районі комунальне підприємство Львівської обласної ради «Галсільліс». Про це LMN розповів депутат райради Василь Курій.

 

«Старосамбірська районна рада зробила все можливе, щоби викрити злочинні схеми «Галсільлісу». Депутати багато разів виїжджали на місця незаконних вирубок, проводили облік зрізаних дерев, залучали до перевірок правоохоронців, інспекторів-екологів. Та достукатися до керівництва області не вдається – директори обласного та районного «Галсільлісу» і далі обіймають свої посади, – каже Курій. – І це при тому, що призначення керівником «Галсільлісу» на Старосамбірщині Дмитра Єдинака відбулося з порушенням статуту підприємства!»

 

49% Старосамбірського «Галсільлісу» належить районній раді, 51% – Львівській обласній раді. Призначення керівника має погодити голова райради.

 

«Голова виставив це питання на голосування, – каже  Василь Курій.  – Але воно було провалене – з 40 депутатів лише троє його підтримали. Єдинак  тричі робив спробу прозвітувати і тричі його звіт не прийняла райрада. Депутати не сприймають його як керівника.  Однак обласна рада проігнорувала цей факт. Хочу наголосити, що директор «Галсільлісу» Володимир Мельник всупереч статуту підписав з ним трудовий договір».

 

У п’ятницю, 14 грудня, Старосамбірська районна рада  прийняла звернення до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина щодо цього порушення. Також звернулися до голови ЛОДА Олега Синютки щодо врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з веденням лісогосподарської діяльності Старосамбірським підприємством «Галсільліс».

 

«Зараз м’яч є на полі обласної ради. Тепер Ганущин і Синютка несуть всю відповідальність за беззаконність «Галсільлісу», – каже Курій.

 

Районні депутати прийняли звернення і до Самбірської місцевої прокуратури. Просять здійснити нагляд за слідством у кримінальних провадженнях за фактами незаконної вирубки лісу в районі. Також звернулися до керівництва Головного управління Національної поліції України у Львівській області  – щодо належного розслідування цих фактів.

Депутати вимагають від правоохоронців посилити контроль за дотриманням законодавства у сфері лісових відносин.

 

9f14edf8-e66e-4a07-b7c8-8fc55c9836b6
ajnj
Схожі новини