Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тепер можна дізнатися про генетичне здоров’я дитини з 10 тижнів після зачаття
04 Жовтня, 18:40

Тепер можна дізнатися про генетичне здоров’я дитини з 10 тижнів після зачаття

На український ринок запустили тести для майбутніх мам, що дозволяють вже з десятого тижня вагітності дізнатися, чи не має дитинка вад у розвитку і якої статі вона є.

Точність цих тестів наближена на 99,9%, а головне – вони безпечні: результат визначають по крові із вени матері без проколювання плідного міхура.

Тести Veracity та VeraGene, кров можна здати у наших лабораторіях. Потім у спеціальних медичних контейнерах, які забезпечують відповідні умови зберігання, матеріал доставляють до Мюнхена і проводять аналізи. У Німеччині є лабораторія Medicjver Genetics із потрібним обладнанням, куди звозять матеріали для аналізів з інших європейських країн. Тести сертифіковані відповідно до міжнародному стандарту ISO.

Ці тести роблять доступнішими виявлення генетичних відхилень у ще не народжених дітей. Втім, вартість тестів становить від 300 до 350 євро.

Це фактично собівартість аналізу, враховуючи його транспортування. У Європі за таку послугу доведеться заплатити щонайменше 500 євро. Втім, у більшості країн ЄС держава повністю або частково покриває ці витрати вагітним жінкам. На жаль, українкам за цю послугу доведеться платити з власної кишені.

Схожі новини