Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тепер скаржитися на рейдерство можна онлайн
29 Вересня, 13:34

Тепер скаржитися на рейдерство можна онлайн

Відтепер власники бізнесу зможуть подавати скарги на рейдерство онлайн. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що урядовці вже прийняли технічну постанову про рейдерство, яка допоможу “усунути технічні прогалини”.

 

“У Міністерстві юстиції досі діє комісія, що розглядала скарги людей, які постраждали від рейдерства. Її робота була дуже забюрократизованою: щоб подати туди заяву, ти повинен був пройти сім кіл пекла. Зазначена постанова фіксує спрощену процедуру спілкування з цією комісією. Все в онлайні, все спрощено“, – зазначив Гончарук.

Всі послуги будуть доступні в режимі oнлайн. Скаргу можна подати не тільки в письмовому форматі, як раніше, а й в електронного документа. До нього потрібно буде додати скани підтверджуючих документів і підписати весь пакет електронним підписом.

До складу комісії можна буде запрошувати не тільки чиновників Міністерства юстиції, а також і громадських діячів, співробітників інших державних органів і третіх осіб.

“Ми перетворюємо комісію з розгляду скарг у сфері реєстрації на ефективний інструмент боротьби з рейдерством. По-перше, скаргу до комісії можна буде подати он-лайн, це простіше і зменшить кількість помилок при подачі. Друге, усі висновки комісії будуть публікуватися он-лайн негайно після підписання такого висновку, це забезпечить єдину практику розгляду для усіх та прозорість. І третє, ще головніше, змінюємо принципи роботи, щоб до роботи комісії змогли долучитися не чиновники – висококваліфіковані та високооплачувані юристи з приватного сектору”, – пояснив міністр юстиції Денис Малюська.

Схожі новини