Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Тепер треба працювати по понятіям»: відкритий лист про загрозу медичній реформі
25 Вересня, 07:58

«Тепер треба працювати по понятіям»: відкритий лист про загрозу медичній реформі

Працівники МОЗ виступили з відкритим листом до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо ситуації у міністерстві.

Про це у Facebook написала Генеральна директорка директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко.

«Дії нового керівництва МОЗ ставлять під загрозу продовження реформи охорони здоров’я в Україні. Тиск на керівництво директоратів — приклад політичних репресій. Тобто, для того, щоби вам запропонували звільнитись “по-хорошому”, достатньо просто мати власну думку і силу захищати закон і зміни, які мають стати відчутними для всіх українців якомога скоріше. Нам прямо кажуть, що тепер треба працювати по понятіям.

 

Ми готові до відкритого діалогу на умовах професійності та прозорості. Тож відкрито звертаємося до Прем’єр-міністра та просимо його стати посередником у такому діалозі у найбільш стислі терміни для продовження реалізації медичної реформи», – йдеться в заяві.

На лист відреагував голова уряду Гончарук.

«Ми уважно вивчаємо ситуацію. Я поважаю право на висловлювання своєї позиції кожного працівника МОЗу. Впевнений, що жодна чесна, професійна та компетентна людина не має бути звільнена з посади без належних підстав», – сказав прем’єр.

 

Фото: Радіо Свобода

Схожі новини