Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Тепер ти світитимеш на небі»: померла жителька Львівщини, яка під час відпочинку в Туреччині перенесла інсульт і кому
15 Квітня, 17:47
logo-black

«Тепер ти світитимеш на небі»: померла жителька Львівщини, яка під час відпочинку в Туреччині перенесла інсульт і кому

Сьогодні у селі Зимна Вода, що недалеко Львова, поховали 40-річну Зоряну Семенюк. У жінки восени минулого року стався інсульт, коли вона перебувала на відпочинку в Туреччині. Зоряна місяць провела в комі та 120 днів на госпіталізації у турецькій клініці. Зрештою лікарі дозволили перевезти її в Україну. Вже вдома Зоряна захворіла ще й на коронавірус.

Останнім часом жінці покращало. Вона вже йшла на  поправку. Займалася з лікарем-реабілітологом. Заново вчилася ходити та обходжувати себе. Медики планували прооперувати Зоряну, провести їй пластику черепа. Для цього рідні збирали гроші.

Кілька днів тому хворій погіршало, впав тиск та піднявся цукор в крові. Зоряна потрапила в реанімацію. Вчора її життя обірвалося.

З жінкою попрощалися сьогодні в рідному селі Зимна Вода.

«Зорянка, наш світлий промінчику, який завжди світив усім! Тепер ти світитимеш на небі, моя найкраща зірочко. Дякуємо всім, хто весь цей час був з нами поруч, молилися і допомагали… Ми старалися робити все, що могли», – повідомила у соцмережі сестра покійної.

LMN неодноразово писала прохання про допомогу жінці на лікування, адже крім усього у родини Зоряни був ще величезний борг перед турецькою клінікою за перебування та лікування. Силами небайдужих його таки вдалось погасити.

У померлої залишилося двоє синів та чоловік.

  • 0
  • 23011
Схожі новини