Тепер в Адміністрацію президента можна заходити в шортах і з ноутбуком | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Тепер в Адміністрацію президента можна заходити в шортах і з ноутбуком
15 Червня, 15:04

Тепер в Адміністрацію президента можна заходити в шортах і з ноутбуком

Підприємець і волонтер Давид Арахамія — четвертий номер виборчого списку “Слуги народу”, ініціював зміни в правилах дрес-коду для відвідувачів Адміністрації президента

 

 

“В Адміністрацію вже можна приходити в шортах. Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть: не знаємо. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна”, – зазначив він повідомив в інтерв’ю Радіо Свобода.

Зміни внесли й до документу, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі Адміністрації з ноутбуком.

“Туди багато журналістів ходить, експертів. У них є комп’ютери. Я кажу: чому iPhone можна, iPad як планшет можна (це є фактично комп’ютер), а комп’ютер вже не можна? От що за дурня? Просто ніхто не “парився”. Я знайшов документ, який це регламентує. Ми пішли і підписали документ, що зараз можна і з ноутбуком. Тобто це такі вже дві маленькі реформи”, – сказав Арахамія.

Ці нововведення підтвердила відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева. Залишилося врегулювати ці питання, щоб по всіх інстанціях це пройшло.

Відео