«Тепло» не за графіком та як зігрітись, поки опалення нема | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Тепло» не за графіком та як зігрітись, поки опалення нема
03 Жовтня, 11:16

«Тепло» не за графіком та як зігрітись, поки опалення нема

У деяких установах Львова вже є опалення

Подачу опалення «Львівтеплоенерго» розпочало до 4 бюджетних установ. Серед них: обласна клінічна лікарня, оранжерейно-тепличний комплекс ЛНУ ім. І. Франка, садочок №131 та обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих.
Офіційно опалювальний сезон стартує 15 жовтня, але для бюджетних установ може розпочатися швидше, ніж для населення.

«Таким чином ми відновили подачу опалення до Львівської обласної клінічної лікарні, що на вул. Чернігівській, 7, оранжерейно-тепличного комплексу ЛНУ ім. І. Франка, що на вул. Черемшини, 44, ДНЗ № 131, що на вул. Антонича, 109а, та Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Ю. Липи, що у м. Винники на вул. Івасюка, 31», — повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Як зігрітись, поки не включили опалення?

  • Робимо зарядку. Використовуємо не складні, але дуже енергійні рухи — наша мета не підтягнути фізичну форму, а зігрітися
  • Гріємо ноги. За будь-яких обставин ноги мерзнуть першими! Набираємо відро гарячої води, це зігріє і нас, і кімнату.
  • Використовуємо кухню не за призначенням. Там температура завжди на 3-4 градуси вища, ніж в інших кімнатах. Тому, переносимо своє робоче місце і всі справи на кухню.

В опалювальному сезоні 2018-2019 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до більш ніж 1600 житлових будинків, 198 шкіл та садочків, 46 медичних закладів.

Відео