Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тестування на COVID-19 учнів та вчителів: доцільно чи ні?
24 Серпня, 20:52

Тестування на COVID-19 учнів та вчителів: доцільно чи ні?

Міністерство охорони здоров’я перегляне рекомендації стосовно організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину. Таку інформацію озвучив під час виступу на серпневій конференції «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021» головний санітарний лікар та заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Про це пише “Твоє місто”.

За його словами, перегляд і зміни у рекомендації буде відбуватися за результатами Селекторної наради з департаментами освіти і науки облдержадміністрацій та Конференції Всесвітньої організації охорони здоров’я, на якій розглянуть питання підготовки до нового навчального року в умовах пандемії.

«Також будуть розглядатичи потрібно чи непотрібно тестувати вчителів та учнів. Саме за результатами цієї глобальної конференції ми оцінимо доцільність перегляду наших рекомендацій», – додав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко затвердив рекомендації щодо організації навчання із 1 вересня. Так, серед них – вже звичні скринінг, користування антисептиком, маскою та дистанція. Однак, окрім цього, адміністрації шкіл доведеться забезпечити кілька входів до закладу, розділити коридори та проводити деякі заняття просто неба.

Схожі новини