Тіла знайшли у холодильнику, де зберігали фрукти: у Чехії на роботі загинули двоє мешканців Турки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Тіла знайшли у холодильнику, де зберігали фрукти: у Чехії на роботі загинули двоє мешканців Турки
12 Березня, 12:39
logo-black

Тіла знайшли у холодильнику, де зберігали фрукти: у Чехії на роботі загинули двоє мешканців Турки

Тіла двох мешканців Турки 30-річних Юрія Рабка та Михайла Шуптара виявили на виробництві в одному із міст Чехії. Чоловіки їздили в сусідню державу на заробітки, за попередньою інформацією – задихнулися газом, яким наповнюють холодильники для зберігання фруктів.

«Невимовна трагедія для всієї Турківщини. Не стало двох молодих чоловіків, прекрасних сім’янинів. Вони періодично їздили на заробітки до Чехії. Останнього разу майже два місяці тому. І тут звістка, що така трагедія. Що саме сталося поки невідомо достеменно, чеська поліція розслідує трагедію. Наче задихнулися газом, який наповнює холодильники, де зберігаються фрукти. Хлопці працювали на цьому підприємстві», – розповідає LMN голова Турківської міськгромади Ярослав Паращич.

Спочатку у міській раді Турки повідомили, що тіла загиблих чоловіків мали привезти сьогодні. На це, начебто, було зібрано певну суму грошей. Проте LMN поспілкувалася із сестрою загиблого Юрія Рабка. Жінка каже, наразі ще ніякої інформації про те, коли тіло брата привезуть додому нема.

 

 

“Ми всі в очікувані. Самі володіємо дуже скупою інформацією. Нам повідомили лише, що трапилась така трагедія. Коли саме привезуть тіла невідомо. Це може затягнутись до тижня часу”, – каже Іванна Рабко.

Щодо суми коштів, яка потрібна буде на перевезення тіл загиблих чоловіків в Україну, родичі кажуть, що теж поки не володіють достеменною інформацією і грошей ніяких не збирали. Якщо потрібна буде допомога сім’ям загиблих, LMN неодмінно повідомить реквізити.

 

 

Інформацію оновлено.

ФОТО: з відкритих джерел (ілюстрація)

Відео