“Тільки два тижні як з армії повернувся”: на Бродівщині в аварії загинуло двоє молодих хлопців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Тільки два тижні як з армії повернувся”: на Бродівщині в аварії загинуло двоє молодих хлопців
21 Жовтня, 12:31
logo-black

“Тільки два тижні як з армії повернувся”: на Бродівщині в аварії загинуло двоє молодих хлопців

Антоніна Скляренко

Вночі на неділю між селами Висоцько та Заболотці, що у Бродівському районі, трапилась аварія. Двоє хлопців поверталися мотоциклом додому із сусіднього села. Водій не впорався з керуванням, на швидкості врізався у дерево.

«Зранку в неділю йшли до церкви, дізналися про страшну аварію. Десь коло другої ночі трапилась ДТП. Хлопці із сусідніх Лучківців та Дуб’є. Молоді – 20 та 21 рік всього. Десь їхали з дискотеки. На тому місці, де аварія сталася, – поворот, певно, не змогли вписатися, то й вилетіли. Врізались в дерево. Обоє зразу на смерть», – розповідає мешканка Заболотківців Марія.

У селах, звідки загиблі, кажуть, що обоє хлопців з добрих родин.

«Євген з нашого Дуб’є. Часто бачила, як їздив на мотоциклі. Їх у сім’ї двоє братів, то чергувалися. Недавно був на навчаннях на Яворівському полігоні. Брат в АТО служив, певно, й собі збирався. Василь із Лучківців, тільки два тижні як з армії повернувся. Ще й вдома не встиг набутися. Обоє хлопців ще не встигли створити власних сімей. Навіть не знають, як батькам вдасться пережити це горе», – розповіли у селі Дуб’є.

 

Фото: ілюстративне

Відео