«Тільки три тижні, як потрапив на передову»: у зоні ООС загинув 24-річний боєць із Рава-Руської | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Тільки три тижні, як потрапив на передову»: у зоні ООС загинув 24-річний боєць із Рава-Руської
16 Червня, 13:13
logo-black

«Тільки три тижні, як потрапив на передову»: у зоні ООС загинув 24-річний боєць із Рава-Руської

Вікторія Цимбаліста

Сьогодні, 16 червня, Рава-Руська міська територіальна громада повідомила про загибель на сході України 24-річного їхнього мешканця Романа Галухи, військовослужбовеця 24-ої бригади ім. Короля Данила. У хлопця залишилась мати та рідні сестри.

«Сьогодні, у зоні проведення бойових дій (ООС), загинув равчанин Галуха Роман Андрійович, 1997 р.н. Висловлюваємо щирі співчуття матері, сестрам та близьким у зв’язку з трагедією», – йдеться у повідомленні.

Під постом у соцмережі небайдужі також висловлюють співчуття та слова підтримки рідним загиблого. Причин, через що саме обірвалось життя молодої людини, наразі не повідомляють.

LMN зв’язалася із сестрою військовослужбовця Романа Галухи.

«Ранок для нас розпочався із страшної, болючої новини. Подзвонили і сказали, що Роман загинув. Нічого більше, ні що сталося, ні де саме. Все згодом, – розповідає Ольга Скаб. – Роман у нашій сім’ї був наймолодшим. Жив з мамою. Це була надзвичайно добра і чуйна людина. Дуже багато друзів, товаришів, які любили його…Роман постійно відчував обов’язок перед країною, не міг всидіти вдома, шукати якусь роботу, поки там на сході війна. Поїхав на Луганщину. Лише три тижні, як опинився на передовій і тут така страшна звістка».

Жінка поки не знає ні коли привезуть тіло брата, ні коли можна буде попрощатися із Романом.

Цю інформацію повідомимо згодом.

Відео