Тільки вчора попереджали: у Львові на смерть розбився мотоцикліст (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Тільки вчора попереджали: у Львові на смерть розбився мотоцикліст (Відео)
23 Червня, 17:06

Тільки вчора попереджали: у Львові на смерть розбився мотоцикліст (Відео)

Сьогодні, 23 червня, опівдні на вулиці Луганській біля повороту на вулицю Буйка у Львові на смерть розбився мотоцикліст. Як повідомила Варта-1, мотоцикліст в’їхав у вантажівку MAN та помер за кілька хвилин після зіткнення.

«Я їхала там якраз, коли це тільки сталося. Мотоциклісту намагались надати допомогу водії, які зупинялися. За годину, може трохи більше, їхала в зворотньому напрямку, то вже була поліція, а тіло накрите. Із-за недбалості дорожніх служб ще одне життя мінус. Нехай спочиває з Богом!» – написала у Фейсбук очевидиця аварії Олена.

Свідки аварії зазначають, що однією з причин цієї ДТП може бути острівок безпеки, який встановили напередодні. Вчора, 22 червня, водії скаржилися, що на цій вулиці встановили острівки безпеки, які майже неможливо побачити.

«Друзі водії, будьте обережні, по вулиці Луганській, біля повороту на вулицю Буйка, встановили ці чудо-бар’єри, котрі не можливо прогледіти у вечірній час», – написав Назар Мандюк у спільноті Варта-1.

«Сьогодні двічі там проїжджав. Бачив перелякані очі водіїв, які чудом уникали наїзду на те непорозуміння на дорозі… Повірте, якби на тому острівці смерті стояла людина , то її моментально збили би… Чому не зробити підземний перехід? Скільки ще треба смертей, щоби полетіли голови чиновників і вони почали відповідати за свої недолугі вчинки і куплені дипломи з посадами?» – обурювався ще один водій Мар’ян Левицький.

Фото та відео: Фейсбук

  • 0
  • 1070
Відео