Тіло вбитого 11-річного хлопчика знайшли посеред вулиці у Шептицькому | Львівська мануфактура новин
Тіло вбитого 11-річного хлопчика знайшли посеред вулиці у Шептицькому
08 Травня, 22:51

Тіло вбитого 11-річного хлопчика знайшли посеред вулиці у Шептицькому

На Львівщині правоохоронці встановлюють обставини загибелі малолітнього хлопчика, тіло якого виявили у місті Шептицький. Про це повідомили у поліції.

Повідомлення про виявлення дитини без ознак життя на вулиці Набережній надійшло до поліції 8 травня близько 19:00.

«На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, патрульні, співробітники ювенальної превенції та інші служби Шептицького районного відділу поліції. За попередніми даними, на тілі хлопчика виявлено колото-різану рану, яка, ймовірно, і стала причиною смерті»,- йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, поблизу річки Західний Буг правоохоронці виявили тіло 11-річного жителя райцентру з тілесними ушкодженнями. Попередньо, дитина отримала ножове поранення в живіт.

Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Шептицької окружної прокуратури, розпочали кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Розслідування перебуває на особистому контролі керівництва поліції Львівщини.

Нагадаємо, 7 травня близько 21:00 у селі Купичволя Великомостівської громади Шептицького району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох мотоциклів.