Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тости онлайн та зіркові гості: у Львові відгуляли незвичне весілля через інтернет
24 Квітня, 15:37

Тости онлайн та зіркові гості: у Львові відгуляли незвичне весілля через інтернет

У Львові відбулося перше в Україні онлайн-весілля. Наречені планували побратися влітку і влаштувати креативне свято. Але, дізнавшись про можливість одружитися через інтернет, взяли участь у конкурсі, написали свою історію кохання і перемогли, – пише ТСН.

Наречені Інна та Ігор познайомилися у 2013 році. Спочатку мали стосунки на відстані, оскільки мешкали в різних областях. Він — з Києва, вона — зі Львова. Весілля онлайн пара називає авантюрою. Всього за 10 днів запросили гостей, відгуляли дівочий вечір та хлопчачу вечірку. Все через інтернет. Навіть вбрання купували дистанційно. Сукню, костюм та весільний букет парі приніс кур’єр. Аби уникнути зайвої комунікації з незнайомими, наречена прослухала онлайн майстер-класи з візажу, і самостійно зробила зачіску та макіяж. А тих, хто спіймає букет та бутоньєрки, обрала спеціальна програма.

На церемонії укладання шлюбу були лише ведучий, фотограф і діджей.

Батьки наречених були по той бік екрану — від них, за традицією, пролунав перший тост і благословення. Весільний стіл лише для двох, проте 70 гостей з п’яти країн світу долучилися до свята Інни та Ігоря через інтернет.

Якби не онлайн-формат, то велика б частина гостей точно не побувала б на їхньому весіллі. Налагодити відеозв’язок вдалося навіть 90-річній бабусі нареченої.

Серед зіркових гостей була навіть Оля Полякова, а також один з найулюбленіших гуртів молодят “Без обмежень”. Організовувала свято Event-агенція та їхні партнери.

Для наречених весілля безкоштовне, для організаторів утричі дешевше, аніж звичайне. Найважче, кажуть, було з технічним забезпеченням.

Тепер подружжя чекає на закінчення карантину, щоб обвінчатися у церкві та поїхати у весільну подорож.

Відео можна подивитися тут.

Схожі новини