Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Трамп оприлюднив стенограму скандальної розмови з Зеленським (ЦИТАТИ)
25 Вересня, 21:15

Трамп оприлюднив стенограму скандальної розмови з Зеленським (ЦИТАТИ)

Білий дім оприлюднив текст телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом і президентом України Володимиром Зеленським, через яку в США розпочали процедуру імпічменту Трампу.

Стенограма розміщена на сайті Білого дому.

LMN наводить найважливіші цитати з цієї розмови.

«Трамп: Вітаю з великою перемогою. Ми всі у Сполучених Штатах спостерігали за вашою приголомшливою роботою. Будучи у програшній позиції з мінімумом шансів, ви легко перемогли. Це фантастичне досягнення. Вітаю.

 

Зеленський: … Ми багато працювали, але я хотів би зізнатися вам, що у мене була можливість вчитися у вас. Ми використовували чимало ваших навичок і знань і змогли використовувати їх як приклад для наших виборів …

 

Трамп: Скажу, що ми робимо багато для України. Ми докладаємо багато зусиль і присвячуємо багато часу. Набагато більше, ніж європейські країни, які повинні допомагати більше, ніж вони роблять це зараз. Німеччина майже нічого не робить для вас. Все, що вони роблять, — це говорять, і я думаю, у вас повинні бути питання до них. Коли я спілкувався з Ангелою Меркель, вона говорила про Україну, але вона не здійснювала дій. Точно так само і багато європейських країн. Тому я думаю, що вам варто звернути увагу на це…

 

Зеленський: Так, ви абсолютно праві. Не просто на 100%, а на 1000%. І я можу сказати вам наступне. Я говорив з Ангелою Меркель і зустрівся з нею. Я також зустрічався і розмовляв з Макроном. І я сказав їм, що вони роблять недостатньо в питаннях, пов’язаних із санкціями. Вони не застосовують санкції. Вони не працюють стільки, скільки повинні працювати на Україну. Логічно, щоб Європейський Союз був нашим найбільшим партнером, але фактично США є набагато більшим партнером, ніж Євросоюз….

 

Трамп: Колишній посол США, жінка, це погана новина, і люди, з якими вона мала справу в Україні, теж були поганою новиною. Я просто хочу, щоб ви про це знали. З іншого боку, є багато розмов про сина Байдена, що Байден припинив кримінальне переслідування, і багато людей хочуть дізнатися про це, тому те, що ви можете зробити з генпрокурором було б чудово. Байден став розповідати про те, що він припинив переслідування, так що, якщо ви можете розглянути це… це звучить жахливо для мене.

 

Зеленський: Оскільки ми виграли абсолютну більшість у нашому парламенті, наступний генпрокурор на 100% буде моєю людиною, моїм кандидатом, який буде затверджений парламентом і почне виконувати свої обов’язки у вересні. Він або вона розглянуть ситуацію, особливо щодо компанії, яку ви згадали у зв’язку з цим питанням. Це чудово, що ви були першим, хто сказав мені, що вона була поганим послом, тому що я згоден з вами на 100%. Її ставлення до мене було далеко не найкращим, тому що вона обожнювала попереднього президента, і вона була на його боці. Вона не сприймала мене як нового президента досить добре».

 

Фото: Цензор.net

Схожі новини