регіональні новини
Написати нам
Трамп засумнівався в необхідності фінансово-військової допомоги Україні – ЗМІ
29 Серпня, 08:21

Трамп засумнівався в необхідності фінансово-військової допомоги Україні – ЗМІ

Президент США Дональд Трамп доручив своїй команді з національної безпеки переглянути програму фінансування системи безпеки в Україні.

Про це пише видання Politico з посиланням на високопоставленого чиновника в Адміністрації Трампа.

«Програму, також відому під назвою “Ініціатива сприяння безпеці в Україні”, переглянуть для того, щоб переконатися, що гроші використовуються в інтересах Сполучених Штатів. Йдеться про 250 млн доларів, які США планували виділити Україні у 2019 році для вирішення питань безпеки», – йдеться у статті.

Автор матеріалу зауважує, що таке рішення американський президент прийняв після саміту “Великої сімки”, на якому він всіляко “применшував військове вторгнення Москви в Україну” і наполягав на поверненні Росії в G7.

Крім того, пише видання, поки гроші знаходяться на перегляді, вони не можуть бути виплачені, а це означає, виділення коштів Україні призупиниться.

«У нас є серйозні побоювання, що ці важливі кошти можуть бути заморожені, і ми негайно запитуємо адміністрацію, чому вони затримують ці фінанси», – заявив представник комітету з асигнувань Палати представників Еван Холландер.

 

Фото: Ліга

Схожі новини