Трамваї – із червоним, тролейбуси – із синім. Яким буде львівський транспорт – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Трамваї – із червоним, тролейбуси – із синім. Яким буде львівський транспорт
05 Жовтня, 11:43

Трамваї – із червоним, тролейбуси – із синім. Яким буде львівський транспорт

У Львові обрали переможця конкурсу з брендування громадського транспорту

Юлія Степанюк

Львів визначився із переможцем конкурсу брендування громадського транспорту. Виграв проект Костянтин Череповський. Варіант ще мають допрацювати, проте вже відомо, що концепція передбачає зменшити площу жовтого кольору.

Натомість низ та верх транспорту зробити білими. Також Череповський пропонує розмістити емблему туристичного логотипу Львова або гербу міста.

А ще – додати елементи різного кольору залежно від виду транспорту: червоний – для трамвая, синій – для тролейбуса, зелений – для автобуса.

43130987_259982664715481_8380361851770241024_n

Згідно з умовами конкурсу, базовим кольором для розфарбування міського транспорту має бути жовтий (RAL 1016, але дизайнер із цим не погоджується.

Автор заявив, що жовтий колір транспорту – не дуже вдалий вибір. Він асоціюється із захисними жилетами, машинами екстрених служб, але аж ніяк із дружністю до міського середовища. Тому, сподівається, що такий колір можна буде замінити на більш привабливий.

«Пропоную зменшити площу жовтого кольору, натомість низ та верх транспорту зробити білими”, – сказав Костянтин Череповський.

Відео