Травмпункти Львова вчора прийняли рекордну кількість пацієнтів, які травмувалися через негоду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Травмпункти Львова вчора прийняли рекордну кількість пацієнтів, які травмувалися через негоду
29 Листопада, 17:32

Травмпункти Львова вчора прийняли рекордну кількість пацієнтів, які травмувалися через негоду

Минулої доби, 28 листопада, до травмпунктів Першого медичного об’єднання Львова звернулося 87 пацієнтів, які травмувалися на вулиці через негоду. З них 14 – госпіталізували, повідомили у ЛМР.

Зверталися мешканці, переважно з такими травмами, як переломи велико- та малогомілкових кісток ніг, променевої та ліктевої кістки руки, із забоями мʼяких тканин, пошкодженням зв’язок, а також множинними забоями різних ділянок тіла.

«За першу добу зимової негоди до нас звернулось майже втричі більше пацієнтів, ніж торік, а саме 87 осіб. Персонал трампунків працював з наднавантаженням», – каже Сергій Іщук, завідувач відділення невідкладної допомоги лікарні святого Пантелеймона.

Травматологи нагадують: аби уникнути падінь та травмувань, варто пам’ятати декілька правил. Найперше, подбайте про зручне взуття – воно має бути не слизьким, жінкам не варто взувати підбори. Не ховайте руки у кишені, адже при падінні це може спровокувати вивих плеча чи травмування обличчя та голови. Якщо падіння не уникнути, падати потрібно на бік, не виставляючи руки вперед. Та якщо, усе ж послизнулися та впали, і згодом відчуєте біль у голові, нудоту, біль у ділянці травмування, потрібно негайно звернутись до найближчого трампункту.

Адреси травмпунктів Першого медичного об’єднання Львова:

вул. Миколайчука, 9 (лікарня святого Пантелеймона)

вул. Навроцького, 23 (лікарня святого Луки)

вул. Орлика, 4 (дитяча лікарня святого Миколая).

 

Відео