Тренер з Попасної навчатиме бродівських школярок футболу унікальним методом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Тренер з Попасної навчатиме бродівських школярок футболу унікальним методом
27 Липня, 16:29

Тренер з Попасної навчатиме бродівських школярок футболу унікальним методом

Проєкт передбачає використання інноваційного підходу сторітелінгу (розповіді історій) за участю улюблених героїв Діснея, щоб допомогти більшій кількості дівчат відчути задоволення від регулярних фізичних вправ та футболу.

На відміну від традиційних футбольних програм, кожне з 10-ти вступних тренувань «Playmakers» засноване на розповіді, яка базується на основі мультфільмів, що заробили мільярдні касові збори, — «Крижане Серце-2» (Дісней) та «Суперсімейка-2» (Дісней та Піксар). Оснащені футбольними м’ячами, манишками та конусами, навчені тренери заохочують учасників грати ролі популярних персонажів, таких, як Еластика та Ельза з Анною, що оживляють сцени мультфільмів через рух, командну роботу та їхню уяву.

«Проєкт «Playmakers»  –  веселе та безпечне знайомство з футболом для дівчат 5-8 років, ціль якого  залучити якого більше дітей до футболу та переконатись, що кожен гравець має доступ до футболу незалежно від таланту. Втілення програми дасть змогу покращити  якість та кількість тренерів на масовому рівні і забезпечить відповідні умови та підходи до дитячого тренерства. Закликаю усіх – приходьте на тренування, буде надзвичайно цікаво! – наголосив Олексій Максимовський, розповідаючи про переваги проєкту.

 

Безкоштовні заняття відбуватимуться в  місті Броди. Щодо локацій занять та іншою інформацією звертатись за телефоном 0731046088 – Олексій Максимовський.

Відео