Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Третій день горить сміттєзвалище в Яворівському районі
12 Березня, 13:39
logo-black

Третій день горить сміттєзвалище в Яворівському районі

Юлія Швидко

У Новояворівську досі гасять пожежу на сміттєзвалищі, яке зайнялося ще 10 березня. Зараз там працюють 50 рятувальників, задіяли 8 пожежних машин. Вогнем охоплено 1500 кв м.

«Коли почула про пожежу, занепокоїлася. Думала, аби других Грибовичів не сталося. Невідомо, що на сміттєзвалище виливають, висипають – може й вибухнути. У неділю у місті відчувався запах паленого. Вчора вже було легше дихати. Видно, вітер в іншу сторону дув. А сьогодні сніг пішов – є надія, що вогонь погасить», – каже LMN мешканка Новояворівська Ірина Стасів.

У неділю на відкритій території полігону твердих побутових відходів пожежа осягнула 8000 кв.м. Гасіння ускладнювалося, бо найближче вододжерело розташоване на відстані близько 2 км. Також рятувальникам у роботі заважали шквальні вітри. Вчора вогнеборці ліквідували загорання на площі 3 500 кв.м.

Сміттєзвалище знаходиться поблизу села Терновиця.

«У неділю, коли почало горіти, одразу поїхав на сміттєзвалище. Усе було охоплене вогнем. Але нашому селу нічого не загрожувало. Поки не можу сказати, через що сталося займання, – говорить LMN сільський голова Терновиці Юрій Мельник. – Зі села щосуботи туди вивозимо сміття. Не знаю, чи цього тижня буде вивіз».

 

Фото: ДСНС у Львівській області

Схожі новини